Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

İptal ve İade Prosedürü

GENEL

 1. Kullanmakta olduğunuz bu web sitesi üzerinden elektronik ortamda bir hizmet sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu kabul etmiş sayılırsınız.
 2. Ürün sevkiyat masrafı bulunmadığı ve çevrimiçi teslimat yapıldığından Alıcı veya Satıcı kargo gönderimiyle yükümlü değildir.
 3. Satın alınan her bir hizmet, açıklamasında yer alan süre içerisinde çevrimiçi olarak teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

SATIN ALINAN HİZMET BEDELİ ÖDENMEZ İSE

 1. Alıcı, satın aldığı hizmet bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının hizmet teslim yükümlülüğü sona erer.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER

 1. Hizmet teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan hizmet bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı’ya ödenmez ise sonraki takip eden iade süreçleri Alıcı ile ilgili banka arasında devam edecektir. MUNUYA hizmet iptali ve ücret iadesi yapmayacaktır.

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE HİZMET SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE

 1. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve hizmet süresinde teslim edilemez ise alıcı, siparişin iptalini, hizmetin farklı bir hizmetle değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Site içerisinde paket açıklamasında ve sipariş ekranında belirtilen süreler sistemin geçmişteki yaptığı teslimatlar göz önünde bulundurularak 1 aylık süreçte bir olmak kaydı ile güncellenmektedir. Bu süreler sistemin, algoritmaların ve ilgili platformun o anki ölçülen değerini yansıtmaktadır. Genel tahminler üzerine kurulu olarak yazılmış tüm bu süre bildirimleri platformda yapılacak, yapılan ya da yapılabilecek güncellemeler sırasında yarı yarıya ya da aşırı yavaşlamamaya hatta tamamen durma noktasına gelebilir. Bu maddede belirtildiği üzere teslimat ya da gönderim tamamen durduğu ve gönderim sağlamadığı zaman müşterinin 2 iş günü içerisinde koşulsuz kalan kısmın iptal – iadesini isteme hakkı doğmaktadır. Ancak sistem gönderime az da olsa devam ediyorsa paket ya da sipariş sırasında belirtilen süreç değil sistemin gönderimi bitireceği tarih ve zaman baz alınacaktır. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve süreç devam edip iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

ALICININ HİZMETİ TAKİP ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ

 1. Alıcı, sözleşme konusu ilgili hizmeti sipariş ettikten sonra teslimatı tamamlanana kadar takip etmekle ve eksik / fazla olan kısmı MUNUYA ‘a bildirmekle yükümlüdür.

CAYMA HAKKI

 1. Alıcı, herhangi bir hizmet için sipariş verdiği zaman sipariş formunda da onayladığı üzere siparişinin iptal olmayacağını ve iade yapılmayacağını kabul eder. Bu konuda son karar mercii MUNUYA yönetimidir. Siparişi iptal etme hakkı MUNUYA insiyatifindedir.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 1. Alıcı, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini Alıcı’dan talep edebilir ve her koşulda Alıcı’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Alıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı Satıcı’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

ÖDEME VE TESLİMAT

 1. Ödemelerinizi banka havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yöntemleriyle sitemizin ödeme sayfasında yer alan veya canlı destek elemanlarımız tarafından size bildirilen hesaplarımızdan (TL) herhangi birine veya çevrimiçi diğer ödeme yöntemleriyle yapabilirsiniz.
 2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza çevrimiçi tek ödeme ya da çevrimiçi taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Çevrimiçi ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.
 3. YouTube, Spotify, Instagram vb. tüm platformlarda sitemizi kullanan kullanıcılar aynı zamanda sponsorlu, görsel ya da işitsel reklamda alabilmektedir. Firmamız kendi verdiği adeti teslim etmekle yükümlüdür. Öncesinde, aynı anda ya da sonrasında alınan bu gibi destekleyici hizmetlerin adetlerini ilgili o firma, site ya da panellerden takip etmeleri gerekmektedir. Örnek senaryo olarak: YouTube 100K izlenme alındı, aynı zamanda müşteri sponsorlu görsel reklam verdi. 12. madde dahil olmak üzere süreç tamamlandığı zaman 100K izlenmeniz teslim edilecektir. Aynı anda gönderimlerde ise sitemizin gönderminin ve sponsorlu reklamınızın tamamlanması beklenmelidir. İşlemler tamamlandığın yapılacak karşılaştırmalar ile sistemimizin attığı ve sponsorlu reklamın getirisi belli olacaktır. Bizden alınacak hizmetler ile birlikte yapılacak sponsorlu reklam girişimlerinde ilk ölçülen adet içerisinde öncelik MUNUYA’a ait olacaktır. İşlem tamamlanması sonrasında, karşılaştırma yapıldığında sistemimiz eksik gönderim yaptı ise bu kısım ücretsiz tamamlanacaktır. Ayrıca öncelikli olarak ele alınması gereken rakam MUNUYA gönderim panelindeki adettir. Panelimiz gönderim yapılmayan kısmı panelde göstermektedir. Örn; 100K – Kısmi tamamlandı kalan kısım iptal edildi gibi. Bu kısım firmamız içerisinde ücretsiz olarak tekrar gönderilmektedir.

İADE SÜRECİ

 1. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız, minimum 1 maksimum 3 gün içinde hesabınıza aktarılır (Ödeme yapılan bankanın prosedürlerine göre süreç kısalabilir ya da uzayabilir).
Revize: 1114211119

MUNUYA müşterisi satın aldığı hizmetlerden; hosting, barındırma ürünlerini satış tarihinden itibaren 15 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeksizin iade talebinde bulunabilir.

Koşulsuz iade şartları sadece yeni satın alınan hosting paketleri için geçerlidir. Lisans, alan adı, SSL gibi ürün, hizmetler ve yenileme ödemeleri iade kapsamının dışındadır.

Müşterinin iade talebi olması durumunda bu talebini e-posta aracılığı ile MUNUYA müşteri hizmetlerine bildirmekle yükümlüdür.

MUNUYA iadeyi havale, EFT, nakit veya Kredi kartı işleminin kısmi iadesi şeklinde gerçekleştirebilir. İade işlemlerinde iade MUNUYA’nın belirlediği kaynağa, iade işlemi için gerekli masraf düşüldükten sonra yapılacaktır.

Türk lirası
Euro
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.