Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Her 1 TL sipariş = 1 puan kazandırır

Her 250 puan = 1 TL indirim hakkı demektir

Örnek sipariş ve puan indirim senaryosu; 500 TL sipariş verdiniz, 500 puan kazandınız. Bir sonraki siparişiniz de puan kullanarak kendiniz direkt 2 TL indirim uygulayabilirsiniz.

Biriktirmiş olduğunuz puanların durumunu şu sayfadan takip edebilirsiniz.

Her gün katılabileceğiniz indirim çarkıdır.

Her müşteri haftalık olarak çarkı çevirebilir ve şanslı ise direkt 30 dakika geçerli indirim kuponu kazanabilir.

Çarktan kazanılan indirimler kişiye özeldir. 30 dakika içerisinde kullanılabilir.

Spotify Sıkça Sorulan Sorular

Ortak bir havuz sistemimiz bulunuyor global olarak. Görev atanma şeklinde kullanıcılara dinlemeleri gereken içerik atanıyor.

Kesinlikle hayır. Çünkü her Spotify dinlenmesi organik olarak farklı yerden, cihazdan, IP adresinden ve hesaptan gönderiliyor.

Normalde 1K üzeri Spotify dinlenme şarkınızı diğer normal şarkılardan öne çıkarır. Ancak 10K ve üzeri Spotify dinlenmeler ise sıralamanızı yükseltir ve listelere girme şansınızı artırır.

Dinlemeler global olarak yapılmaktadır maalesef. Tüm dünyadan (Almanya, Fransa, Amerika, İtalya, İngiltere ve Türkiye).

Evet. Organik bir gönderim olduğu için Spotify for Artists uygulamasından takip edebilirsiniz.

Kesinlikle hayır. Bunun nedeni ise oldukça basit, tamamen organik bir dinlenme işlemi yapılıyor, bot bir aktivite olmadığı için düşüş olmaz.

Evet, aldığınız adet kadar aylık dinleyicinizde artacaktır.
Spotify aylık dinlenmeleri güncellediğinde sadece “Aylık Dinleyici” kısmında düşüş olacaktır (Şarkı dinlenme sayısı değil).

Siparişiniz bize ulaştığında maksimum 15 dakika içerisinde işleme alınır.
12 saat içerisinde rastgele atım işlemi başlar.
Paket üzerinde yazan sürede işlem tamamlanır ve maksimum +48 saatte Spotify’da global olarak herkes tarafından görüntülenebilir.

Instagram Sıkça Sorulan Sorular

Sitemiz üzerinden canlı destek, iletişim formu ve merhaba@munuya.com üzerinden e-posta destek hattımıza ulaşarak merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir ve paketiniz ile ilgili problem yaşadığınızda teknik destek talep edebilirsiniz.

Maalesef gizli profillere hizmetlerimizi gönderemiyoruz. Takipçi satın aldığınızda profilinizi açmanız gerekiyor. Takipçileriniz, tek gönderiye beğenileriniz ve tek gönderiye görüntülemeleriniz ulaştığında dilerseniz profilinizi tekrar gizliye alabilirsiniz. Fakat otomatik beğeni / görüntüleme alıyorsanız profilinizin paket süresi boyunca açık olması gerekiyor.

Kesinlikle hayır. Instagram profilinizden bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar asla yapılmaz. Ve şifrenizde asla istenmez.

Sitemizdeki fiyatlar KDV ve fatura olmaksızın belirlenmiştir. Fatura istiyorsanız fiyatlara KDV eklenir ve ödemeyi havale veya EFT üzerinden yapmanız gerekir. KDV’li fiyatları ve hesap numaralarımızı öğrenmek için destek birimimize ulaşmanız gerekiyor.

Evet, Instagram kullanıcı adınızı değiştirdiğinizde bize mutlaka haber vermeniz gerekiyor yoksa satın almış olduğunuz hizmetler size ulaşmaz.

Bunun birkaç sebebi olabilir:

  • Sistem yoğunluğu
  • Instagram’a güncelleme gelmesi
  • Profilin gizli olması
  • Çok kısa bir süre içerisinde sık sık paylaşım yapıldığı için sistemimiz tarafından spam olarak algılanılması
  • Ödeme esnasında Instagram hesap ismi verilmemiş veya yanlış verilmiş olması
  • Hesap ismi değişikliğinde bize bildirilmemesi

Hayır, gönderdiğimiz takipçileri asla geri alamıyoruz. Bu ancak kendileri sizi takip etmeyi bırakırlarsa ya da sizin onları takipten çıkarmanızla gerçekleşir.

Otomatik hizmetlerimiz 15-30 dakika içerisinde paylaşımlarınıza ulaşması gerekir ancak sistem yoğunluğu veya Instagram’a güncelleme gelmesi gibi durumlarda biraz daha uzun süreli gecikme yaşanabilir. 1 saat içerisinde otomatik hizmetleriniz ulaşmazsa hemen bir destek birimimizle irtibata geçiniz.

Hayır. Göndermiş olduğumuz beğeniler ve görüntülenmeler sürekli kalacaktır. Yolladığımız takipçileri, beğenileri ve görüntülenmeleri geri almak gibi bir durum söz konusu değildir.

Hayır. MUNUYA’da yorum hizmeti yoktur.

Evet, destek birimimize ulaşarak istediğiniz hizmetleri bize belirttiğiniz zaman size özel bir paket oluşturabiliriz.

Evet, kaliteli Instagram takipçilerini en uygun fiyatlarla satın alacaksınız, paranızın karşılığını alacaksınız. Müşterilerimizin çoğu gerçek Instagram takipçilerimizi ve beğenilerimizi kullandıktan sonra marka değeri, web trafiği ve satışlarda inanılmaz bir artış olduğunu bildirmiştir.

Evet, gerçekten gerçekçi görünüyorlar. Bazıları düzenli olarak aktif, bazıları ise daha az aktif. Birçok şirket / web sitesi “gerçek takipçiler” ile reklam veriyor. Onları denerseniz, çoğunlukla sahte – hayalet – bot takipçi sahibi olacaksınız. Takipçilerimiz en yüksek kalitede ve gerçek görünümlüdür! Örnek takipçi almak için bize ulaşın.

Genel olarak, takipçilerimizin ve beğenilerimizin sürekliliği sonsuza kadar sürer. Ancak bazen, gerçek insanlar nedeniyle, bir süre boyunca (küçük) bir düşme oranı olabilir. Bu nadiren olur. Endişelenmeyin, siparişlerinizde takipçilerimiz için 30 günlük telafi garantimiz var (Yarı yarıya düşerse!).

Endişe etmeyin. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Taahhüt edilen sayıda takipçiyi / beğeniyi teslim edemiyorsak veya hizmetlerimizden geçerli bir sebeple memnun değilseniz, hizmetlerimizi sipariş ettikten sonraki 30 gün içinde geri ödeme talep etmekten çekinmeyin. Siparişiniz 72 saat içinde başlamazsa, % 100 para iadesi sunuyoruz.

Bir iade talebi için bize ulaşın ve size en fazla 24 saat içinde geri dönelim.

Evet yapacağız! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Şu an itibariyle, çok çeşitli ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz. Birinci önceliğimiz kredi kartı (VISA, MasterCard, Maestro, AMEX ve DISCOVER) çünkü hızlı, güvenli ve kolay. Ek olarak, Papara ve Havale / EFT (FİNANSBANK, YAPI KREDİ, İŞ BANKASI, ZİRAAT BANKASI, GARANTİ BANKASI, ING BANK, AKBANK) ödeme seçeneğini de kabul ediyoruz.

Kesinlikle istenmeyecektir. Bize Instagram kullanıcı adınızı verin (web sitemiz aracılığıyla), gerisini biz hallederiz. Teslimatınız, ödeme yapıldıktan sonra en geç 30 saniye içinde 7/24 başlar.

Gün geçmiyor her gün bir yeni dolandırıcılık ortaya atılmasın! Düşmeyen Instagram takipçi? Evet uzaktan bakınca kulağa çok hoş geliyor fakat basit bir örnek verecek olursak aktif hesap kullanıcıları illaki hesabını silebiliyor, dondurabiliyor, bu gibi bir çok sebepten kullanıcılar gidebiliyor, bot takipçi satın alırsanız eğer onlarda bir gece de hepsi birden gidebilir 🙂 Bu durumda düşmeyen Instagram takipçi diye bir şey olması imkansızdır. Telafili takipçi olabilir, olası durumlarda telafi olabilir. Olası durum bizim gözümüzde farzedelim bugün 10K takipçi satın aldınız ve 1 hafta sonra 2K – 3K düşüş yaşadınız ücretsiz hemen telafi ediyoruz.

Türk lirası
Euro
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.