Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

YouTube 4000 Saat İzlenme Satın Al

YouTube kanalınızdan para kazanmaya çalışan bir video oluşturucuysanız, bunu yapmak için muhtemelen 12 ay boyunca 1.000 aboneye ve 4.000 saatlik izleme süresine ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuzdur.

YouTube’un 4,000 Saatlik İzlenme Süresi
YouTube’a göre, YouTube İş Ortağı Programına (YPP) başvurabilmek için aşağıdaki şartları yerine getirmelisiniz:

  • YPP ülkenizde mevcut olmalı.
  • Son 12 ay içerisinde 4000 saatlik izlenme süreniz olmalı.
  • 1,000’den fazla aboneniz olmalı.
  • YouTube İş Ortağı Programına uygun içerik oluşturmalısınız.

Belki 12 ayın bir takvim yılı olduğunu düşünüyorsunuz ama Youtube izlenme süresini takvimdeki yıllara göre ölçmüyor. Onun yerine, Youtube kanalınızın son 365 günlük izlenme süresini ölçüyor. Özetle, bugüne dek olan son 12 aydaki 4000 saatlik izlenme süresine ihtiyacınız var. Örneğin, bugün günlerden 2 Ocak 2019 diyelim. Youtube izlenme süresini geriye doğru yani 3 Ocak 2018’e kadar takip ediyor. Sonraki gün (3 Ocak 2019) Youtube 4 Ocak 2018’e doğru vs. takip ediyor. Bu nedenle 4000 saate ulaşmaya çalışırken izlenme süreniz gerçekten bir aşağı inebilir bir yukarı çıkabilir. İzlenme süresindeki büyük ani artışlar 12 ay eşiğine ulaştığında, büyük düşüşler gibi hükümsüz kalacak, bu nedenle bu metriğe dikkat etmeliyiz.

İşte tamda burada beklemek ya da strese girmek istemeyenler için garantili olarak çalışan ve sorunsuz bir şekilde satın alabileceğiniz YouTube 4000 Saat İzlenme Satın Al hizmetimiz devreye giriyor.

Bu işlem güvenilirdir ve kanalınıza ya da videonuza bir zarar vermemektedir. Tüm saat izlenmeleri Google Reklamlarından gelmektedir. Sizden tek istediğimiz ve dikkat etmeniz gereken şey ise izlenme alacağınız video minimum 1 saat 30 dakika olmalıdır.

BAŞARI HİKAYELERİ.
0
0,0 rating
5 puan üzerinden 0 yıldız (0 değerlendirmeye göre)
Mükemmel0%
Çok iyi0%
Ortalama0%
Kötü0%
Korkunç0%

Henüz bir değerlendirme yapılmamış. Şimdi siz bir tane yapmak ister misiniz?

Türk lirası
Euro
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.