Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO, müşterilerimiz için hatırı sayılır bir satış artışı, karlılık ve maliyet verimliliği ile sonuçlanan görünür ve etkili bir arama varlığı sunar.
Arama motoru optimizasyonu ana hizmetlerimiz: Organik Arama, Sayfa İçi SEO, Link Oluşturma, Anahtar Kelime Araştırma / Strateji ve Faaliyet Raporu.

Organik arama

Web varlığınızın görünürlüğünü sağlayarak, geliştirerek ve koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenmesi.

Sayfa İçi SEO

İçeriğinizin arama motorlarına kolayca erişilebilir olmasını sağlayın. Ekibimiz, sıralamanızı artırmak ve performansınızı artırmak için çözümler uygulamaya hazır.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelini oluşturur. SEO stratejilerimiz , sitenize arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazandırır. Tam bir SEO anahtar kelime sıralaması raporu , bir bağlantı oluşturma profili raporu ve dizine alınmış sayfa bilgisi sağlayacağız. Müşteri odaklı ekibimiz, web tabanlı işlemleriniz için trafik akışınızı iyileştirir ve satışları artırır .

SEO, çevrimiçi pazarlamanın yaşam biçimidir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir paket sunuyoruz. Uzmanlarımız, Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının en yeni yönergeleri konusunda eğitilmiş olduklarından, geri kalanı bize bırakın.

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji
En Önemli SEO unsurlarından biri hedef anahtar kelimelerdir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiğinizi artırmak için ekibimiz, tüm bağlantı kurma etkinlikleriniz için en iyi stratejiyi belirlesin.

Faaliyet Raporları
Web sitenizin SEO performans değerlendirmesi hakkında ayrıntılı bir raporun yanı sıra trafiğiniz, en iyi yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin tam bir açıklaması ile ilgili veriler sunuyoruz.

SEO “Search Engine Optimization” kısaltması olarak kullanılır. SEO düzenlemeleri ya da işlemleri sayesinde arama motorları kişiler tarafından bulunmaya çalışılan web sitelerinin sonuçları için daha kolay ve hızlı tarama yapabilmektedir. SEO işte bu arama motoru taramalarında kolayca bulunabilmek için teknik kriter düzenlemelerin yapılması işlemidir, şeklinde yapılacak bir açıklama seo nedir sorusunun cevabı olacaktır. Bu terimi Türkçeleştirmek gerekirse; arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilebilir.SEO, arama motorlarında her zaman bulunabilmek adına yapılan iyileştirme ve bu iyileştirmelerle birlikte gerçekleştirilen optimizasyon işlemleridir. Yapılan bu işlemler site içi ve site dışı olarak iki farklı şekilde adlandırılmaktadır; aynı zamanda arama motorlarında ilk sıralamalarda olabilmek için yapılan işlemlerin tamamı olarak algılanmaktadır. Bu tanımlama da “SEO nedir?” sorusu için farklı bir açıklama olarak kullanılabilir.

Dikkatli ve titiz yapılan SEO çalışmalarıyla arama motorlarında her geçen gün yükselerek daha fazla kişiye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu sayede web sitesi sahibi kişi ya da firma hizmetinin, ürününün, teknik bilgisinin ya da araştırmalarının tanıtım ve satış hacmini arttıracaktır. Eğer ki bu tarz çalışmaların yapılması tercih edilmezse hedeflenen kitleye ulaşılması ve portföy oluşturulması son derece zor olacaktır. Özellikle dijital dünyanın günümüzde her sektöre hâkim olduğu düşünülürse yapılan seo çalışmalarının maliyetleri azaltacak olması ise kaçınılmazdır. Bu durum şu şekilde de açıklanabilir; SEO pazarlama yöntemleri arasında dijital pazarlamanın en fazla prestije sahip olan ve yüksek getiri sağlayan pazarlama stratejisidir. İşte bu yüzden “SEO nasıl yapılır?” diye düşünmeye gerek yok, bir an evvel harekete geçilmelidir ve de bu çalışmanın dijital pazarlama çalışmalarının bir parçası olduğu unutulmadan hareket edilmelidir.

SEO, doğru bir şekilde uygulandığında pratik ve hızlı popülarite arttırma sanatı olarak düşünülebilir. Bu popülaritenin artmasını sağlamak, yani seo yönetimi yapmak için işin ehli olanlar ise SEO uzmanlarıdır. Internet dünyasında en çok kullanılan arama motoru Google’dır. Aslında en iyi seo yönetimi yapan markalardan da bir tanesidir. Google’da aramalar sonucunda üst sıralarda görüntülenebiliyor olmak olabilecek en iyi reklam türlerinden bir tanesidir.

Bu özet detaylardan sonra akıllarda, seo nasıl yapılır sorusunun oluştuğu hissedilebiliyor. Google arama sonuçlarında üst sıralarda görüntülenebilmek ya da listelenmek, sahip olunan web sitesi için yapılan SEO çalışmaları ile tanıtım ve reklamlar ile mümkün olacaktır. En çok kullanılan arama motoru Google, bir web sitesinin popülerliğini, ziyaretçi sayısının artması ve site ile ilgili yapılan linklemelerle birlikte, sitedeki bilgilendirmeler hakkında yapılan paylaşımlarla ölçümlemektedir. Başkaları tarafından tüm bu işlemler sayesinde web sitesi sağlam adımlarla ilerliyor olacaktır. Çünkü ne kadar çok kanalda link paylaşılırsa ve bu paylaşılan kanalların sayısı artarsa ilgi, talep o kadar fazla olmaya başlayacaktır.

Elbette yapılan tüm çalışmalar doğallığı barındırmalıdır. Eğer ki her hangi bir suni durum fark edilirse maalesef ilgi azalacaktır. Bu yüzden titiz ve dikkatli olunması önemlidir. Örneğin; sitede yayınlanan bir makale için forumlarda, bloglarda ya da sosyal medyada kanallarında yapılan paylaşımların SEO çalışmalarına katkı sağlayacak kanallarda olması, kullanıcı tarafından yapılıyor gerçekçiliğinde yapılmış olmalıdır. İfadeler kesinlikle bu doğallığa sahip özelliğiyle gerçekten fayda sağlayan site olduğu algısı uyandırmalıdır. Doğallığın yansıtılması ise çeşitlilikle sağlanabilir. Yani çalışmaların yapısıyla birlikte uygulanan zamanı, biçimi ve sayısı şeklinde dikkate alınması gereken kriterlerin çeşitliliği kesinlikle doğallığın ve yükselişin habercisi olacaktır.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.