Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Spotify Premium Dinlenme Satın Al

Güvenli Spotify premium dinlenme satın al listelere girme şansı yakala! Daha çok premium dinlenme edin, hemen popüler ol. Spotify hizmetlerini uygun fiyatlara satın al.

Premium dinlenmenin diğer dinlenmelerden farkı nedir?

  1. USA/CA/EU/AU/NZ/UK bölgesinden sadece Premium hesaplar dinler.
  2. Royalties için uygundur. Para kazandırır.
  3. Her dinlenmede önce ilgili şarkınız aratılır sonra dinletilir (Hızlı yükselme şansı!).

Spotify’da premium dinlenme satın alarak uçmaya ne dersiniz?

Dijital marketlerde müzik yayınlamak artık çok basit iş. Fakat dijital markette tutabilmek hiçte kolay değil. Bir single yüklediniz ya da bir albüm yaptınız; dinlenmedi veya beklediğiniz gibi bir ilgi görmedi mi? Sorun değil, imdadınıza ışık hızıyla biz yetişiyoruz.

Size avantajları:

  • Prestijiniz artar
  • Gelir Elde Etme Şansı
  • İstatistiklere Ulaşım
  • Viral listesine girme şansı
    ve daha bir çoğu!

Satın aldığınız gibi işleme alıyoruz ve şüpheli arttırım yapmadan, yasal mevzuatlara uygun gerçek ve farklı (Her biri farklı cihaz, IP adresi, doğrulanmış gerçek hesaplar) premium, ücretsiz hesaplardan premium dinlenmelerinizi gönderiyoruz.

Nasıl mı?

Sistemimiz sadece Spotify üzerindeki şarkınızın varlığına ihtiyaç duyar. Bize sadece bir adres gösterirsiniz. Bu kadar! Şifrenizi veya diğer hassas bilgileri asla istemiyoruz.

Satın almak istediğiniz dinlenme paketini seçin. Daha büyük hacimli bir siparişle ilgileniyorsanız veya ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş bir planı görüşmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Peki bu yasal mı? Ya da hesabım bir zarar görür mü?

Kesinlikle! Bunun için endişe etmemelisiniz, çünkü MUNUYA müşteri güvenliğini çok ciddiye alır. Spotify’ın yönergeleriyle uyumlu stratejilerimiz ve tekniklerimiz bulunmakta. Yıllar içinde bir milyondan fazla Spotify premium dinlenme teslim ettik ve bize bir hesap yasağı bildirilmedi ve geçmiş müşteri teşhis testlerimizde yasaklanmış sayfalara rastlamadık. Size söz veriyoruz. Eğer tereddüt ediyorsanız, küçük paketlerimizi denemenizi öneririz. Sonuçlarınızdan memnun kalacağınızdan ve bize bir kez daha, bir kez daha güveneceğinize eminiz!

Spotify premium dinlenme satın almanın faydaları nelerdir?

Müzik kariyerinize başladığınızda ivme kazanmak zor olabilir. Hizmetlerimizi kullanarak Spotify premium dinlenmelerini kolayca satın alabilir ve sonuç olarak hedef kitlenizin büyümesini izleyebilirsiniz – ve bu MUNUYA’nın en iyi yaptığı şey!

Aynı zamanda Spotify hesabınıza aldığınız dinlemeleri Spotify takipçi satın alarak destekleyebilirsiniz.

Kendinize sormanız gereken asıl soru, neden halen premium dinlenme almamanızdır?

* Tüm siparişler 12/24 saat içinde başlar, ancak ne kadar sürede gerçekleşeceği sipariş boyutuna, yoğunluğa ve algoritmaların o anki hesabınıza, şarkı ya da albümünüze verdiği tepkiye bağlıdır. Spotify premium dinlenmeleri genellikle 500 premium dinlenme başına 1 gün alırken, 5.000 premium dinlenme siparişinin tamamlanması 15 güne kadar sürebilir. Ancak %95 genellikle paketlerde yazan sürelerde teslim edilmektedir. Aynı sanatçı profiline, albüme, çalma listesine ya da şarkıya siparişler zaman aralıklı olarak verilmelidir. 

Spotify premium dinlenmeleri nasıl gönderiliyor?

Ortak bir havuz sistemimiz bulunuyor global olarak. Görev atanma şeklinde kullanıcılara dinlemeleri gereken içerik atanıyor.

Premium dinlenme satın aldığım zaman şarkım, albümüm ya da hesabım zarar görür mü?

Kesinlikle hayır. Çünkü her premium dinlenme organik olarak farklı yerden, cihazdan, IP adresinden ve premium hesaptan gönderiliyor.

Listelere girmek istiyorum ne kadar premium dinlenme almam gerekir?

Normalde 1K üzeri premium dinlenme şarkınızı diğer normal şarkılardan öne çıkarır. Ancak 10K ve üzeri premium dinlenmeler ise sıralamanızı yükseltir ve listelere girme şansınızı artırır.

Sadece Türkiye sınırlarından premium dinlenme alabiliyor muyuz?

Premium dinlenmeler global olarak yapılmaktadır maalesef. Tüm dünyadan (Almanya, Fransa, Amerika, İtalya, İngiltere ve Türkiye).

Premium dinlenmeleri gerçek zamanlı dinlemelerden takip edebilecek miyim?

Evet. Organik bir gönderim olduğu için Spotify for Artists uygulamasından takip edebilirsiniz.

Premium dinlenmelerde düşüş olur mu?

Kesinlikle hayır. Bunun nedeni ise oldukça basit, tamamen organik bir premium dinlenme işlemi yapılıyor, bot bir aktivite olmadığı için düşüş olmaz.

Premium dinlenme alınca "Aylık Dinleyici" kısmında artış olacak mı?

Evet, aldığınız adet kadar aylık dinleyicinizde artacaktır.

Spotify aylık dinlenmeleri güncellediğinde sadece “Aylık Dinleyici” kısmında düşüş olacaktır (Şarkı dinlenme sayısı değil).

Premium dinlenmeler ne zaman tamamlanır ve ne zaman tam olarak istatistiklere yansır?

Siparişiniz bize ulaştığında maksimum 24 saat içerisinde işleme alınır.  48 saat içerisinde rastgele atım işlemi başlar. Paket üzerinde yazan sürede işlem tamamlanır (Her 1K maksimum +72 saatte Spotify’da global olarak herkes tarafından görüntülenebilir)

BAŞARI HİKAYELERİ.
5,0
Rated 5,0 out of 5
5 puan üzerinden 5,0 yıldız (1 değerlendirmeye göre)
Mükemmel100%
Çok iyi0%
Ortalama0%
Kötü0%
Korkunç0%

Spotify dinlenme

Rated 5,0 out of 5
05/04/2021

Ben tavsiye üzerine sipariş verdim sizlerede ben tavsiye ederim .

Efe
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.