Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

YouTube Yorum

YouTube videolarınızı uçuşa geçirecek kitlenizi büyütecek kaliteli, organik & gerçek yorum satın al paketlerimizi inceleyin.

*Bu hizmetimizde atılacak yorumlar müşteri tarafından oluşturulmaktadır. Sipariş sonrası paketteki adet miktarınca müşteri tarafından videosuna özel hazırlanan yorumların canlı destek üzerinden ekibimize iletilmesi gerekmektedir.

Size avantajları:
Prestijiniz artar
Gelir Elde Etme Şansı
İstatistiklere Ulaşım
Trend listesine girme şansı
ve daha bir çoğu!

Satın aldığınız gibi işleme alıyoruz ve şüpheli arttırım yapmadan, yasal mevzuatlara uygun gerçek ve farklı (Her biri farklı cihaz, IP adresi, doğrulanmış gerçek hesaplar) yorumlarınızı gönderiyoruz.

Nasıl mı?
Sistemimiz sadece YouTube üzerindeki videonuzun varlığına ihtiyaç duyar. Bize sadece bir adres gösterirsiniz. Bu kadar! Şifrenizi veya diğer hassas bilgileri asla istemiyoruz.

Satın almak istediğiniz yorum paketini seçin. Daha büyük hacimli bir siparişle ilgileniyorsanız veya ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş bir planı görüşmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Peki bu yasal mı? Ya da hesabım bir zarar görür mü?
Kesinlikle hayır! Bunun için endişe etmemelisiniz, çünkü MUNUYA müşteri güvenliğini çok ciddiye alır. YouTube’un yönergeleriyle uyumlu stratejilerimiz ve tekniklerimiz bulunmakta. Yıllar içinde 500K + fazla yorum teslim ettik ve bize bir kanal, video yasağı bildirilmedi ve geçmiş müşteri teşhis testlerimizde yasaklanmış sayfalara rastlamadık. Size tam olarak söz veriyoruz. Eğer tereddüt ediyorsanız, küçük paketlerimizi denemenizi öneririz. Sonuçlarınızdan memnun kalacağınızdan ve bize bir kez daha bir kez daha güveneceğinize eminiz!

YouTube yorum satın almanın faydaları nelerdir?
Youtuber kariyerinize başladığınızda ivme kazanmak zor olabilir. Hizmetlerimizi kullanarak YouTube yorumlarını kolayca satın alabilir ve sonuç olarak hedef kitlenizin büyümesini izleyebilirsiniz – ve bu MUNUYA’nın en iyi yaptığı şey! Kendinize sormanız gereken asıl soru, neden halen yorum almamanızdır?

BAŞARI HİKAYELERİ.
5,0
Rated 5,0 out of 5
5 puan üzerinden 5,0 yıldız (1 değerlendirmeye göre)
Mükemmel100%
Çok iyi0%
Ortalama0%
Kötü0%
Korkunç0%

Hep böyle devam edin

Rated 5,0 out of 5
07/12/2019

Harikasınız hep böyle devam edin

Osmanova
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.