Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Basılı Materyal Tasarımı

Özellikle de grafik tasarım işlemleri içerisinde bulunan basılı materyal tasarım hizmetleriyle oldukça başarılı olan firmamız, sizlere en iyi hizmetleri sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Öncelikle materyal tasarım işlemleri nelerdir önce bunu bir öğrenelim.

Basılı materyal tasarım kelime olarak bizlere biraz yabancı gelmiş olsa da günümüzde çok sık karşılaşmış olduğumuz tasarımlardan sadece bir tanesidir. Bunları belli başlı kategoriler altında incelemeye alırsak;

  • Katalog Tasarımları
  • Insert Tasarımları
  • Broşür Tasarımları
  • Kartvizit Tasarımları
  • Basılı Afiş ve Outdoor ilan Tasarımı
  • Restaurant Menü tasarımı
  • Roll Banner Tasarımı
  • Fuar Stant Tasarımları
  • Multimedya DVD Tasarımları

Yukarı belirtmiş olduğumuz başlıklar başlıca materyal tasarımları kapsayan ve en çok tercih edilmekte olan materyal tasarımlar içerisinde bulunmaktadır.

Günümüz çağında pek çok kez elimize kataloglar geçmiş ve bu katalogların dizayn edilerek yeni bir hava katmasını sağlayan yeniliklere katalog tasarımları denilmektedir.

Insert tasarımlarına değinecek olduğumuz da küçük alanlar üzerinde bizlere efektif olarak bilgi sunma işlemini gerçekleştirmiş olan tasarım biçimleridir.

Broşür tasarımları, küçük alanlar üzerinde pek çok bilgiyi bir anda sunabilmek amaçlı tasarlanan ve oldukça tecrübe isteyen tasarım biçimleridir.

İlan tasarımlarında özgün, hedef kitlenin talebini yaratabilecek tasarımların oluşturabilmesi için kiralamış olduğunuz alanlara yönelik sunulan baskı çeşitlerine Basılı Afiş ve Outdoor ilan Tasarımı denilmektedir.

İşletmenize ait olan bilgiler ve müşterilerinizin rahatlıkla inceleyerek ulaşabildikleri tasarım şekline Restaurant menü tasarımı denilmektedir.

Fuar stantlarınızın veya firmanızın tanıtımını üstlenen tüm reklam ve baskı çalışmalarına da adından anlaşılır olduğu gibi Fuar stant tasarımları denilmektedir.

Yüksek çözünürlüklü videolarına işlenen reklamlar aynı zamanda üzerlerine tasarlanmış olan üzerine etkileşimli olan dvd yazılım ve tasarımları kapsayan işlemlere de Multimedya tasarım işlemleri denilmektedir.

Ayrıca müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bu yukarıda bahsetmiş olduğumuz işlemler dışında da hizmetler sağlanmaktadır. Tasarımcı arkadaşlarımızın kendi alanlarında uzman olmaları ve bu doğrultu üzerinde üzerlerine düşenin en iyisini yaparak sizlere hizmet sağlayan kadromuz, yenilikçi tasarımları sizlere birden fazla sunarak beğeninize sunmaktadır. Beğenmiş olduğunuz tasarımların da daha da yüzeyine inerek nokta atışı yapacak şekilde tasarımları gün yüzüne çıkartarak sizleri memnun etmesi öncelikli amaçlarımızdan bir tanesidir.

MUNUYA firması olarak, sektör üzerinde her zaman öncü olmamız, müşteri portföyümüzü çok yönlü hizmetler sağlayarak sektör üzerinde parmakla gösterilecek firmalardan bir tanesine sahip olmamız başarılı olduğumuzun en büyük kanıtıdır.

Sizlerde materyal tasarımlarınızı özgün, profesyonel bir şekilde yaptırmak istiyorsanız bizimle çalışmanızı tavsiye ederiz. Firmamız kendine has çalışma prensipleri olan, uzman deneyimli kadro yapısıyla hizmet sağlayan, kısa süre içerisinde en iyi şekilde raporları sizlere sunan ekip ruhu ile bir arada yürütülmekte olan iş disiplini ile hizmetlerimizi sizlere sağlamaktayız.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.