Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), site ziyaretçilerinin gerçek müşterilere dönüştürülme oranını artırarak site performansını destekler. CRO ayrıca, web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışların, Tıklama oranlarının ve diğer tanımsız hedeflerin artmasına yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, yayınladığınız her trafik kaynağından ve kampanyadan YG’yi de etkiler; bu nedenle, dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, YG’niz o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçiye artırarak dijital pazarlamanın hemen hemen tüm yönlerini iyileştirir. Sürekli değişim, CRO’nuzdaki kalıcı gelişmelerden kaynaklanmaktadır ve test tamamlandıktan uzun sürmektedir.

Bu şekilde, bugünden dört yıl sonra tamamen yeni bir web sitesi oluşturmaya karar verseniz bile, şu anda yapılan tüm testlerin sonuçlarını kullanmaya devam edersiniz. Bilgiler, bir sonraki girişiminiz için faydalı, optimum uygulamaların bir bilgi bankası olacaktır.

İşbirliğimizin başlangıcındaki etkili iletişimin gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir “test yolu” oluşturmamıza olanak verdiğine inanıyoruz.
Sürekli araştırma, iddialı gelişim, titiz testler ve titiz raporlar yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz. Uzman ekibimiz, müşterilerin katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle etkileşim kurma yollarını ayrıntılı bir şekilde analiz edecektir.
Ziyaretçilerin sitenizde istediklerini yapmalarını sağlamanıza yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya hazır, işiniz için uzun vadeli etkili bir CRO stratejisi sağladı.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.