Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

E-Ticaret Ürün & Sosyal Medya Moda Çekimi

E-Ticaret Katalog Çekimi, Sosyal Medya İçin Moda Çekimi, Web Sitesi Katalog Çekimi, Günlük Kıyafet Çekimi, İnternet Çekimleri ve Manken Temini MUNUYA'da!

Tekil ürün çekimlerinde 4 açı fotoğraf ve 1 adet 10/15 sn. video çekimi yalnızca 25 TL! (10 adete kadar)
Tüm hizmetlerde, manken ve makyöz dahil tekstil ürün çekimi ve uygulaması (40 ürün) 2.000 TL’dir.
Bu fiyatlara, vergiler (%25 stopaj ve %18 KDV) dahil değildir.
Stüdyomuzda, bir günlük (en geç 10:00/17:00), tam beyaz fonda ve e-ticaret çekimleri için geçerlidir.
Fotoğraflar Amazon.com fotoğraf standartlarında teslim edilir.
İç giyim, fantezi, transparan ürünler ilave ücrete tabidir.
Manken üzerine giydirilen her kombin bir ürün sayılır.
Her ürünün 3 açıdan fotoğraf çekimi ve 1 adet video çekimi için geçerlidir.
Ürünler temiz ve ütülü olarak stüdyomuza tarafınızdan kapı teslimi yapılmalıdır.Çekime gelen ürünlerin yanında kullanılmasını istediğiniz, kıyafet, ayakkabı, iç giyim, her türlü kombin vs. model ölçülerine göre tarafınızdan temin edilmelidir.

Güncel mankenlerimizin kartları size gönderilir, seçim yaptığınız manken ile çekimler yapılır. Fitting ve kast ilave ücrete tabidir. 1 manken dahil fiyatıdır, ilave manken 750TL’dir.

Bu kampanya fiyatları e-ticaret siteleri ve dijital pazarlamada kullanım için geçerlidir, görseller kullanıma hazır olarak teslim edilir.
Diğer mecralar için (katalog, afiş, kutu, fuar ve tüm indoor, outdoor vb. basılı materyaller) kullanımı ilave ücrete tabidir. İzinsiz kullanılamaz.

Ürün dekupesi: E-ticaret fotoğraf çekiminde gerek duyulmaz, (#fff) tam beyaz zeminde verilecektir, galerideki referans görseller gibi. Ancak istenir ise, ilave ücrete tabidir.

Ürün çekimleri esnasında firma yetkilisinin bulunması, styling firma görevlisi tarafından yapılması tercih edilir, profesyonel styling fiyatlara dahil değildir.

Stüdyo dışı çalışmalarda, çekim ekibinin ulaşım, yemek, konaklama, nakliye vb. giderler fiyatlara dahil değildir ve mesafeye göre 500 – 2000 TL arası günlük ek fiyat uygulanır.

Beyaz fon haricinde fon istenirse; stoklu fonlara 250 TL, stoksuz fonlara 500 TL ilave edilir.

İş teslimi: Çekim tarihinden itibaren, fotoğraflar e-ticaret görsel boyutlarına uygun olarak 1080×1920 px ve 72 dpi olarak tarafınıza bulut sunucular (bağlantı) ile 3 iş günü sonrasında teslim edilir. Farklı ebatta kullanacaksanız, görselleri işlemeden önce lütfen bize bildiriniz. Çekilen fotoğraflar e-ticaret sitesi kullanımına göre fazlasıyla yeterli olup, daha büyük ölçülerde ve ham halleri verilmez, ancak bir süre arşivde saklanır.

İşlerin aksamaması adına manken seçimi, makyöz ve çekim asistanları organizesi için;
Çekimlerin yapılacağı tarih en az 5 iş günü öncesinde firmamıza bildirilmelidir.
Ödeme: Tamamı, en geç çekimden 3 gün önce banka hesabına ya da çekim günü elden nakit şeklinde olmalıdır.

Tekstil sektörüne özel Türkiye’de ilk !
Kampanya fiyatlarından faydalanın, ürün videoları ile e-ticaret satışlarınızı arttırın!
40 ürün için; 3’er açı fotoğraf çekimi + 1’er adet 10/15 sn. Instagram video, manken ve makyöz dahil: 2.000 TL!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.