Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Google AdWords Danışmanlığı

Google AdWords, arama motoru reklamları (SEA) online pazarlamanın etkili bir metodudur. Sonuçlarınız arama motorlarının sonuç sayfalarında hedeflediğiniz yeri alacak, siz sadece hedeflenmiş ve reklamınıza yapılan tıklamaların parasını ödeyeceksiniz.

Google AdWords’ün sunduğu yardım sayesinde belli bir zaman dilimini kapsayan ve arama sonuçları listesinde görünen yerinizin sırasını satın alabilirsiniz. Yerinizin belirlenmesi müşteri tarafından ödenen parayla değil daha ziyade reklamınızın web sayfanız ile olan ilişkisine bağlıdır.Google kalite faktörlerini sıralarken, hedeflenen kalite, kampanyaların performansı sonuç sayfaları gibi etkenlerin analizine bakar. Sonuçların kalitesi ile Google AdWords’in birlikteliğinde oluşan güç, sonuç listelerindeki yerinizi oluşturur. Sadece tıklamalara yapılan ödemeler yeterli değildir, kalitenin de bir bedeli vardır.

HEDEF KİTLENİZE TÜM CİHAZLARDAN ULAŞIN
Akıllı telefon sahipleri herşeyi sadece akıllı telefondan aramıyorlar. Birçok kişi sadece daha pratik olduğu için duruma göre büroda PC, yatakta da tableti kullanıyorlar.

Bu nedenle web sayfanızın her ekranda iyi çalıştığına dikkat etmelisiniz. Web sayfalarını nasıl mobil telefonlara uygun hale getireceğinize dair ipuçları ve başarı hikayeleri için Başarı Hikayeleri sayfasına bakabilirsiniz.

Günümüzün önde gelen dijital ve yaratıcı çözümlerini sağlama konusundaki derin endüstri bilgisi ve deneyimimizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize bekledikleri olağanüstü sonuçları sürekli olarak veren endüstriyel, teknik ve yaratıcı deneyimler sunuyoruz.
Dijital Danışmanlık, işleri için tamamen dış kaynaklardan çözüm arayanlar için paha biçilemez bir seçenektir. Şirket içi ekiplere, bazı geçici görevleri yerine getirmenin yanı sıra eğitim ve geliştirme yardımı sağlamada yardımcı olabilir.

Akıllı telefonların kullanımı 2011 yılından bu yana her yıl % 11 oranında artmakta öyle ki 2013 yılında bu oran Almanya‘da % 40‘a ulaştı. Akıllı telefonlar yaşamın en önemli parçalarından bir tanesi oldu. Akıllı telefonlar kullanıcı davranışlarını değiştiriyor ve her geçen gün satın alma tercihinde de etkin rol oynuyorlar.

2013 yılından itibaren yılbaşı ağacının altındaki en popüler hediyeler olarak yerini alan akıllı telefonlar, tabletler bu en son trendin 2014 yılında yeniden yükselişe geçmesine neden oldular. Bu nedenle reklamlarınız oluştururken bu gerçeği de gözönünde bulundurun ve mobil kullanıcılara da hitap edin.

Google arama motoru reklamlarına yönelik sürekli yeni geliştirici adımlar oluşturmaktadır. Düzenli aralıklarla size yeni olanaklar sunulmaktadır. Bu olanaklar sizin sadece Google sayfalarında değil, aynı zamanda eş sayfalarda da görünmezi sağlar.

Google arama sonuçlarında çıkan alışılmış metin gösterimleri dışında farlı alanlarda reklam kampanyaları da başlatılabilirsiniz. Örneğin; YouTube reklamları ya da Re-markering reklamları gibi. Sayfanızı ziyaret eden kullanıcılar aynı zamanda sizin farklı sayfalarda sunumunuzun yapılmasını da sağlarlar.

Daha öncede bahsedildiği gibi arama sonuçlarında ki yerinizin oluşmasında kalitenin önemi çok büyük. Bu nedenledir ki, online pazarlama kampanyalarınızın bu işi bilen tecrübeli ve profesyonel ajanslara bırakılması gerekmektedir.

Google reklam hizmetlerimiz :
Rakip firma ve site analizi
En az bütçe en iyi reklam yayınlama için optimizasyon
Genel reklam optimizasyou
Deneme amaçlı ücretsiz test kuponu kullanımı
Anahtar kelime araştırması
Kitle araştırması
Negatif kelimeler çalışması
Hesap performans analizi
Fayda maliyet analizi
Tıklama oranı artırma çalışması
Marka bilinirliğini artırma
Bölgesel sonuçlar için optimizasyon
Ziyaretçiyi doğru açılış sayfasına yönlendirme çalışması
Google politikaları uygunluk kontrolü
Adwords kuponları ile ücretsiz reklam verme seçenekleri

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.