Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi görünürlüğü artırabilir, marka değeri yaratabilir ve çevrimiçi itibarınızı oluştururken savunuculuk oluşturmanıza yardımcı olabilir.

İtibar Yönetimi, arama motorlarında bir şirketin itibarını destekleyerek çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirmeyi amaçlar. Sohbeti geliştirerek ve “etkileyiciyi etkileyerek” tartışmayı teşvik eder. Çevrimiçi İtibar Yönetimi , pozitif marka ve anahtar kelime içeriğini yönlendiren arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında görünen arama içeriğini marka aramaları, anahtar kelime aramaları veya her ikisi aracılığıyla dağıtmak için kullanılabilir.

Çevrimiçi saygınlığınızı eksiksiz bir şekilde yönetmenizi ve sosyal izleme, çevrimiçi halkla ilişkiler, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, katılım ve sosyal medya içeriği tanıtımı gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.

İnternette gerçekleşen şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geri bildirimleri alan bir İtibar Yönetimi raporu sunuyoruz, ayrıca raporu olumlu ve olumsuz baskıya bölüyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) görünen olumsuz yorumları veya incelemeleri izlemek, markanıza olumsuz bir itibar kazandırmak için önemlidir ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Ekibimiz tüm İtibar Yönetimi’ni çalıştırabilir ve yönetebilir, çünkü beslemeleri toplamak için gerekli tüm yazılımlara ve teknolojilere sahibiz.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.