Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Kurumsal IT Desteği

Firma sahibisiniz yada bir herhangi bir firmada yönetici olarak çalışıyorsunuz. Çok sayıda bilgisayarınız ve bilişim ürününüz var. Sisteminizde meydana gelen herhangi bir hata ve arızalanmalarda bilgisayar teknik servis çağırmak zorunda kalıyor ve sorunlarınıza anlık geçici çözümler bulmaya gayret ediyorsunuz. Bu durum, kısa zaman içerisinde oldukça maliyetli bir hal almaya başlar. Servis sürelerince yaşadığınız iş kaybı da ayrı bir maliyet olarak karşınıza çıkar.

Kurumsal IT desteği ile müşterilerimize profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektör içerisinde bulunan firmalar arasından kendimizi, profesyonelliğimiz ile ön plana çıkartıyoruz. Uzman destek kadromuz ile bilgisayarlarınızdaki sorunları ortadan kaldırıyor ve tekrar meydana geldiğinde sizlerin yanında oluyoruz. Bilgisayarların ihtiyaç duyduğu bütün bakım hizmetini sizlerin yanında sağlıyoruz.

Sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulan ekip arkadaşlarımız bunu IT desteği ile sağlıyor 7 gün 24 saat boyunca bizlerden bu hizmeti temin edebilirsiniz. Hizmeti, alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Yapılmış olan anlaşma kapsamında sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmet içerisinde fiziksel bilgisayar temizliği, yedekleme hizmeti, güvenlik hizmeti gibi, pek çok hizmeti sizlere sunmaktadır.

Hizmetimizin ve kurumsal yıllık sunucu teknik servis ücretini merak ediyor olabilirsiniz. Ancak fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşmanız gerekiyor. Fiyatlarımız, sektör içerisine kıyasla son derece uygun olduğunu belirtebiliriz. Fiyatlar, çeşitli etmenlere bağlı olarak değişeceği için, müşterilerimizin bilgisayarlarına göre çeşitli ayarlamalar ve fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

IT Desteği Bakım Anlaşması Hakkında

Bir firmada yönetici konumunda çalışıyorsanız ve altınızda çok fazla elektronik cihaz barındırıyorsa, sorumluluklarınızın çok fazla olduğunu belirtebiliriz. Sistem içerisinde meydana gelen bu arızalanmalar için, çeşitli bilgisayar tamircisi çağırabilirsiniz. Ancak bu tamircilerin sizlere sunmuş olduğu hizmet ve fiyatlar sizi memnun etmeyebilir. Alacağınız hizmetleri Kurumsal IT bakım anlaşması ile teminat altına almak istemez misiniz? Bizce kesinlikle istersiniz! Arızalar zaman zaman oldukça maliyetli olabilir. Bizler de bunun bilincinde olarak müşterilerimize en uygun fiyatlarda hizmet verdiğimizi söylemek istiyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler, sektör içerisinde en uygun fiyatlara sahiptir. Sizler de bu uygun fiyatlı hizmeti, anlaşma ve sözleşme ile teminat altına alabilirsiniz.

Ancak şunu belirtebiliriz. Fiyatlar aşağıdaki etmenlere bağlı olarak değişiyor:

 • Firmada olan bilgisayarların sayısı
 • Bulunan sunucuların sayısı
 • Yazılar, tarayıcılar, faks makineleri, dizüstü bilgisayar vb. araçlar

Bunların dışında, incelenen sistemler, ekip arkadaşlarımız tarafından değerlenme altına alınıyor. Bu şekilde fiyatlar belirlenmektedir. Elektronik cihazlarınızı hiçbir şekilde yerinden kaldırmadan tamir ediyor ve sonuca ulaştırıyoruz. Yapmış olduğumuz anlaşma sonucunda, oluşabilecek ya da oluşan hataları da belirliyoruz. Bu şekilde sizleri maddi bir zarardan kurtarıyoruz. Bu da iş hayatınızda yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmenizi sağlamaktadır. İş kaybına uğramamak ve en uygun fiyatlardan hizmet almak için bizimle iletişime geçin! Ekip arkadaşlarımızla beraber ayrıntılı hizmet alabilirsiniz!

IT Desteği Hizmeti İçerisinde Hangi Hizmetler Bulunuyor?

IT desteği hizmeti içerisinde hangi hizmetlerin olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bizler de bu noktada sizlere merak edilenleri açıklıyoruz. IT destek hizmeti aldığınızda aslında şu hizmeti almış oluyorsunuz:

 • Kurumsal e-posta hizmeti
 • E-posta kurulum hizmeti
 • Yüksek kapasiteli ve performanslı hosting
 • Bütün bilgisayarlar için hem bakım hem de arıza onarımı
 • Otomatik yedekleme
 • Bilgisayarların güvenliğinin sağlanması (Veri güvenliği)
 • Siber saldırılara karşı koruma hizmeti
 • Teknik destek işlemleri
 • Bilgisayar sistemlerinin kurulumu ve teknik desteği

Belirtilen bu hizmetler, sizlere en uygun fiyatlardan sunulmaktadır. Bakım anlaşması imzaladığınızda, süre bitene kadar bilgisayarlarınız, firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Çeşitli projeleriniz ve bakım hizmetleriniz için bizleri arayabilirsiniz! Bizler için bütün bilgisayarlar önemlidir. Ancak firmamız ile IT destek anlaşması ve kurumsal bilgisayar bakım anlaşması imzalayan firmalar çok daha öndedir. Bu şekilde, daha öncelikli hizmet temin edebilirsiniz. İşlemlerimiz, profesyonel çalışma arkadaşları tarafından yapılmaktadır. Sözleşme kapsamı içerisinde, yukarıda belirttiğimiz ve daha fazlası olan hizmetleri satın alabilirsiniz.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.