Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Kurumsal Kimlik

İnternetin çok yaygın olduğu günümüzde sanal kimliğinizin önemi giderek artıyor. Bu kimlik sayesinde insanların size ulaşımı ve tercihlerine karşılık verebilmek gerçekten önemlidir. Her konuda müşteri taleplerini karşılayabilsenizde daha fazla kullanıcıya ulaşabilmeniz gerekmektedir. Rekabet ortamının giderek arttığı ve kar marjlarının düştüğü bir dönemde en az maliye ile en fazla girdiyi firmamıza sokabilmemiz gerekiyor. Bu ve buna benzer konular için firma tanınırlığını arttırmak gerekmektedir. Bunun ile ilgili yapılabilecek en önemli etken firmanızın kurumsal kimlik hizmetlerinin gerçek anlamda ciddi firmalar tarafından profesyonelce yapılması gerekiyor. Bu işlem sayesinde internette kazandığınız portföy ve müşterileriniz sizi daha kaliteli bir şekilde görecek ve daha fazla tercih sebebi olacaksınız.
En profesyonel anlamda, doğru bakış açısı ile firmanızı anlayabilecek, isteklerinizi gerçekleştirebilecek ve geniş kullanım alanlarını size sunabilecek kurumsal kimlik firması arayışı içinde iseniz tüm beklentilerinizi sağlayabilecek olan firmamızı denemenizi isteriz. Uzman ekibi ve yıllara yayılmış tecrübesi ile genel anlamda bir çok sektörde deneyim sahibiyiz. Bu deneyim sayesinde size ve firmanıza en iyi ve gerçekçi hizmetleri sunacağımızı umuyoruz. Tüm teknolojik ürünleri kullanarak hazırlanacak olan fizibilte raporları ve bu raporların anlaşılır dile indirgenmiş protetiplerini size sunarak var olan konumunuz ve oluşabilecek durumlar, elde edilecek sonuçlar ile en net şekilde önünüze getirilecektir. Onay vermenizin ardından hızlı ve etkili bir şekilde profesyonel yaklaşımlar ile derin bir işleyiş başlatarak en kısa sürede gözle görünebilen sonuçlar almanız sağlanacaktır. İstediklerinizi anlayabilecek ve uygulayabilecek bir ekibimiz olduğunu bilmenizi isteriz.

İşin en son aşamasında yapılan yatırımların geri dönüşleri incelenmesi amacı ile raporlamaların mutlaka yapılamsı gerekmektedir. Bu raporlamalar yeni ve teknolojik analizler sayesinde gerçekleşecektir. Raporlamaların doğru, anlaşılır ve sistemli şekilde aktarılması verilen hizmetin gerçek anlamda olumlu neticelenmesini sağlamaktadır. Bu bakımdan baktığınızda en doğru veri firma kimliği oluşturulmuş yerin reel verileri itibari ile alınabilir. Bu veriler arındırılmış ve gerçekçi olmalıdır. En belirgin sonucu bu şekilde alabiliriz. Aldığımzı bu sonucun mevsimsel verileri ve dönemsellik içermesi durumunda istatistikler tekrar ele alınmalıdır.

Kurumsal kimlik hizmetleri gerçek anlamda ele alındığında uzmanlık isteyen bir konudur. Sektörünüz ile ilgili bazı araştırmaların yapılaması, ürünleriniz ile ilgili teknik ve kullanım alışkanlıkları incelenmeli, dönemsel ve ya sürekli olan potansiyel müşteri grupları belirlenmeli, bölgesel bir yapıya ait ise bölgeniz taranmalıdır. Tüm bu araştırmaların yapılması sonucunda verilerin toplanıp değerlendirilmesi sayesinde yapılacak olan kimlik çalışmalarının ana planları üretilmiş olacaktır.

Yenilikçi Yaklaşımlar ve Uzman Bakış Açıları Yaratmak

Varolan bir sektör elemanının yeni bir kimliğe kavuşturulması için adım adım izlenen prosedürleri uygulamak için uzman ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tip hizmet veren firmaların referansları incelenmeli ve maliyet/ verim analizleri yapılmalıdır. İstenen kimliğin verileri tam olarak anlatılabilmesi ise hizmet veren firmanın daha etkin çalışmasını sağlayacaktır. Yenilikçi verilerin kullanılması açısında uzman değerlendirmeleri önemlidir. Kurumsal kimlik uzmanının firmanın bir ortağı gibi düşünmesi ve bu işlemler esnasında bir üyesi gibi davranması gerekmektedir. Bu şekilde ihtiyaçlar, eksiklikler ve yön tayini daha hızlı bir şekilde yer alabilir.

Beklenmedik durumlar karşısında alınacak önlemler en baştan belirlenmeli ve yedek planlar oluşturulmalıdır. Kurumsal kimliğin aşamaları adım adım uygulanırken geri bildirimler sürekli olarak iş veren ile paylaşılmalıdır. Bu paylaşımlar şeffaf ve anlaşılır olmalıdır. Bu şekilde yönetim statüsünde ki insanların da olayı kavrayabilmeleri ve müdahale edebilmeleri mümkündür.

Yukarıda belirtilen hizmetlerimizin yanı sıra, profesyonel ekibimiz, tüketici personelini profillere ayırarak, müşteri davranışlarını izleyerek ve tüketicilerin markanızla nasıl etkileşime girdiğini gözlemleyerek şirketinize de içgörü yaratabilir. Bu araştırma, müşterileriniz için hangi marka temas noktalarının önemli olduğunu ve “tüketici yolculukları” boyunca onları nasıl etkilememize yardımcı olabileceğimizi daha iyi anlamamızı sağlar. Her bir hizmetimizi bireysel olarak veya diğer hizmetlerle birlikte sunabiliriz.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.