Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Rocket.Chat Hosting

Rocket.Chat ücretsiz, sınırsız ve açık kaynak kodludur. E-postayı unutun, HipChat & Slack'e rakip en iyi ekip sohbet yazılımı çözümünü MUNUYA Rocket.Chat Hosting ile edinin.

E-postayı unutun!

Sohbeti açın ve daha fazla şeffaflık için ekibinizle açıkça konuşmak için Rocket.Chat Kanalları ve Özel Grupları kullanarak CC / BCC gereksinimini ortadan kaldırın. İlgili katılımcıları derhal haberdar etmek için @ kullanıcı adıyla belirtin. Bir grubun tüm üyelerine önemli duyurular için, @all öğesini kullanın. Tam sohbet geçmişi, katılımcıların istedikleri zaman katılmalarına ve ayrılmalarına olanak tanır.

Takım Sohbeti

Takım sohbeti kullanarak iletişim kurun ve ortak çalışın ve daha verimli takım çalışması için ekran paylaşımıyla görüntülü veya sesli görüşmelere geçin. Fikirleri, projeleri ve dosyaları gerçek zamanlı veya eşzamansız ekip sohbeti ile tartışarak ve paylaşarak üretkenliği artırın.

Mevcut planımın fiyatı, fiyat güncellemelerinde aynı kalacak mı?
Evet, mevcut müşterilerin kaydoldukları planla aynı kalmasını sağlama konusunda kararlıyız. Mevcut planlar her daim onurlandırılacaktır.

Planımı ne zaman iptal edebilirim?
Planınızı istediğiniz zaman iptal edebilir ve faturalandırma ayınızın geri kalan kısmı için çalışma alanınıza merhaba@munuya.com adresine e-posta göndererek erişmeye devam edebilirsiniz.
Bizimle kalmamayı tercih ederseniz verilerinizin dışa aktarılmasını dahi isteyebilirsiniz.

Sorunları nasıl bildirir ve destek alırım?
merhaba@munuya adresine e-posta gönderin, canlı destekten yazın.. Siz nasıl isterseniz?

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.