Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Çevrimiçi Varlık Analizi & Denetimi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızın endüstrinizi daha iyi anlayabilmesi için yaptığı araştırmayı içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut pozisyonunuzu da belirler.
Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansındaki olası engelleri tanımlar ve düzeltir ve daha geniş dijital pazarlama çabalarınız için temel oluşturmanıza yardımcı olur. Komple analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş gereksinimlerinizin ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun hedefler ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza olanak tanır.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans optimize etme stratejinizi artırabilir.

Projeleri optimize davranış

Kurumsal teknoloji ile davranışı optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliriz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş gereksinimlerini ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde düzenlenmiştir.

Çevrimiçi etkinlikleri için hedef ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın çalışıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, işletmenizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru bir şekilde analiz edilmesi için geniş bir yelpazede sektörde test edilmiş araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, bulgularımızla ilgili atılacak adımlar hakkında net ve bilinçli tavsiyeler içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analitik, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analizi sunuyoruz. Ayrıca, kişiselleştirilmiş stratejinizin başarı ve özelliklerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “personas” yaratıyoruz. Analitik programımızdaki faydalı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, huni görselleştirme, yardımlı dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin gereksinimine bağlı olarak daha birçok hizmet.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.