Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Sosyal Medya Pazarlama

Biz tam bir SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, işletme hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi belirlemenize, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerik oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle bütünleştirmenize yardımcı olabilir.

Zaman ve kaynaklarınızı doğru sosyal medya kanallarına yatırdığınıza emin misiniz? Doğru sosyal medya platformlarını seçmek başarılı bir sosyal medya pazarlama sürecinde olmazsa olmazdır. En doğru ve verimli kanalları işiniz için seçebilmeniz için hedef kitlenizi tanımanız gerekiyor.Potansiyel müşterilerinizin hangi sosyal medya platformlarını kullandığını bularak, ne kadar zaman harcadıklarını, hangi zamanlarda aktif kullandıklarını ve birbirleriyle nasıl etkileştiklerini saptamaya çalışın. Şuna emin olun hedef kitlenizi daha iyi tanıdıkça onlara ulaşabilmek için daha iyi bir sosyal medya pazarlama stratejisi planlaması yapabileceksiniz. Sosyal medyadaki hedef kitlenizi daha iyi tanımanız için atabileceğiniz temel adımlar:

1) İdeal müşterinizin pazarlama karakterini oluşturun.

2) Araştırmaya Facebook, LinkedIn, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya devlerinden başlayın.

3) Arama fonksiyonunu kullanarak daha iyi etkileşim seviyeleri ve aktivitelerine ulaşmaya çalışın.

Markanız ve kitleniz için özel olarak geliştirilen Sosyal Medya Pazarlaması stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmeyi amaçlayan ve diğer hizmetler arasında tam olarak desteklenen ve yönetilen sosyal programlar , içerik planlama (ve oluşturma), blogcu tanıtımları ve video dağıtımını alacaksınız. Karlılığınızı arttırın.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz, size markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına yol açan bilgileri bağlama ve paylaşma imkanı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, tweet’lerin, hisse senetlerinin, yorumların, beğenilerin ve görüşlerin sayısında yansıtılmaktadır. Sosyal Medya Pazarlaması, kullanıcının oluşturduğu içeriği Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından teşvik eder.

Marka İzleme
İşletmenizin itibarını artırmanıza ve izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Yarışmaları
Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği kısa sürede trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içerik ve platformu seçmenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya uzmanları ekibimiz, hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve izleyicilerinizle iletişim kurabilir.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı
Sosyal medya profillerini, markanız ve hedef kitlenize uygun kaliteli içerik ve estetik ile oluşturup özelleştiriyoruz.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.