Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

VPS Hosting

MUNUYA'nın, özel olarak ayrılmış tek kullanıcılı özel sanal sunucular (VPS) içeren, önce-veri yaklaşımıyla oluşturulmuş kurumsal güçteki ekosistemiyle tanışın.

En iyi Sanal Özel Sunucu (VPS) deneyimi. Üstelik zahmetsizce.
İmajlar
Ubuntu, Debian, Fedora ve daha fazlası - aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli işletim sistemlerine sahipsiniz ve elbette en güncel sürümü sunuyoruz.
DDoS Koruması
MUNUYA, en son donanım cihazlarını ve gelişmiş çevre güvenliği teknolojilerini kullanarak MUNUYA bulut sunucularınızı koruyacak ve size büyük ölçekli DDoS saldırılarına karşı birinci sınıf koruma sağlayacaktır. Ve hepsi ücretsiz.
Performans
Intel® Xeon® Gold işlemciler, hızlı NVMe SSD'lerle birlikte, yüksek performans sağlayacağınız anlamına gelir. Yerel depolama ve ağ depolama (NVMe SSD RAID veya Ceph) arasında seçim yapabilirsiniz. Yedekli 10 Gbit ağ bağlantımızdan da yararlanacaksınız.
Birimler
Birimler, bulut sunucularınız için yüksek düzeyde kullanılabilir ve güvenilir SSD depolama sunar. Her Birimi dilediğiniz zaman 10 TB'a kadar genişletebilir ve Hetzner bulut sunucularınıza bağlayabilirsiniz.

Hataya dayanıklı bir strateji oluşturun
VPS stratejinizi özel olarak ayrılmış anasistemler üzerinde kontrollü bir şekilde inşa edin ve verilerinizin her ihtiyaç duyduğunuzda kullanılabilir olmasını güvenceye alın. Yerleştirmede ve devreye alma sonrasında daha fazla düzenleme. Daha fazla görünürlük. Daha az korku.

İş yükünüze göre özelleştirin
Özel olarak ayrılmış eşgörünümler için çekirdek ve RAM yapılandırmalarını siz seçin. Bulut tabanlı veya geleneksel iş yükleri. Arkanızda biz varız.

Çalışırken artırın veya yavaşlatın
Tüm VPS ortamları eşit değildir. Yüksek performanslı iş akışı gereksinimleriniz için tutarlı hizmetler alma olanağına kavuşun.

VPS Server (Virtual Private Server) Nedir?

CPU, RAM ve Disk gibi fiziksel Sunucu kaynaklarının dağınık yapıda olmadığı ve tek bir sanallaştırma (paravirtualization) uygulaması üzerinden birden fazla sanal sunuculara bölünmesine ve paylaştırılmasına VPS denir.

Açılımı virtual private server dır. En büyük dezavantajı kaynakların gerçek anlamda donanımsal olarak sanallaştırılmaması nedeniyle ana işletim sisteminde oluşabilecek performans sorunlarının yeterli izolasyonunun olmaması ve tüm vps lerde aynı performans sorunlarının görülebilmesidir. Bir anlamda ana sanallaştırma sunucusuna ve birbirlerine tüm bulut vpsler bağımlı durumdadır. En büyük sorunlardan biri de verilerin fiziksel sunucu üzerinde tutulması ve sorun anında yedeklilik olmamasıdır.

MUNUYA SSD VPS Sunucu Farkı

Yeni Bulut Altyapılarının entegrasyonu ile VPS Hizmeti MUNUYA tarafından modernize edildi. Gelişmiş NVME SSD Disk altyapısı ile sunucu hızı çok daha yükseltildi. Sunucu yedekliliği ve veri yedekliliği üst seviyeye taşındı. Yüksek performanslı ve güncel Intel Xeon E5 işlemciler ile işlemci performansı standart serverlara göre çok daha ileride. Gelişmiş KVM sanallaştırma teknolojisi daha da hızlandırılarak klasik VPS hosting altyapılarındaki izolasyon sorunları tamamen engellendi. Kısacası MUNUYA SSD VPS Sunucu hizmeti ile VPS yeniden küllerinden doğuyor.

 

İşletimsel Sistem Şablonları
Maksimum hız ve stabiliteye sahip VPS hosting platformu

Hafif, hızlı ve güvenilir – bunlar CentOS’un temel ilkeleridir. CentOS kurumsal seviyede, güvenlikten taviz vermeden hız ve stabiliteye önem veren en iyi işletim sistemlerinden biridir. Red Hat Enterprise Linux’dan esinlenen CentOS, VPS hosting için güçlü bir seçenektir.

Mimari
CentOS 7 64bit Webuzo kontrol paneli ile
CentOS 7 64bit Webmin/Virtualmin/LAMP ile
CentOS 7 64bit Webmin ile
CentOS 7 64bit cPanel ve WHM ile
CentOS 7 64bit minimal
CentOS 7 64bit
CentOS 6 64bit Webuzo kontrol paneli ile
CentOS 6 64bit Webmin/Virtualmin/LAMP ile
CentOS 6 64bit Webmin ile
CentOS 6 64bit VestCP kontrol paneli ile
CentOS 6 64bit cPanel ve WHM ile
CentOS 64bit minimal
CentOS 6 64bit
CentOS 6 32bit Webmin
CentOS 6 32bit minimal
CentOS 6 32bit
CentOS Web Paneli (CWP)

Ubuntu, web sunucular için Dünya’daki en iyi işletim sistemlerinden biridir. Ubuntu’nun açık kaynaklı doğası sayesinde esnek ve stabil bir ortam isteyen kullanıcılar için harika bir araçtır. Bu işletim sistemi, yüksek güvenliğe ve özelleştirebilir bir yığına ihtiyaç duyan bütün projeler için idealdir.

Mimari
Ubuntu 16.04 64bit Webuzo ile
Ubuntu 16.04 64bit Webmin/Virtualmin/LAMP ile
Ubuntu 16.04 64bit Webmin ile
Ubuntu 16.04 64bit VestaCP kontrol paneli ile
Ubuntu 16.04 64bit LXDE Desktop ile
Ubuntu 16.04 64bit
Ubuntu 14.04 64bit Webuzo kontrol paneli ile
Ubuntu 14.04 64bit Webmin/Virtualmin/LAMP ile
Ubuntu 14.04 64bit Webmin ile
Ubuntu 14.04 64bit VestaCP kontrol paneli ile
Ubuntu 14.04 64bit LXDE Desktop ile
Ubuntu 14.04 64bit minimal
Ubuntu 14.04 64bit
Ubuntu 12.04 64bit minimal
Ubuntu 12.04 64bit
Ubuntu 14.04 32bit Webmin ile
Ubuntu 14.04 32bit minimal
Ubuntu 14.04 32bit
Ubuntu 12.04 32bit minimal

Stabilite ve hız, Debian’ı web sunucu işletim sisteminiz olarak kullanmanın temel avantajlarıdır. Önemli hız avantajları, hata takip sistemleri ve çoklu altyapılar sayesinde Debian esnek ve güvenilirdir. Kolay yükseltme, sıkı güvenlik ve üstün paketleme sistemine sahiptir.

Mimari
Debian 8 64bit Webmin/Virtualmin/LAMP ile
Debian 8 64bit Webmin ile
Debian 8 64bit VestaCP kontrol paneli ile
Debian 8 64bit minimal
Debian 8 64bit McMyAdmin
Debian 8 64bit
Debian 7 64bit Webmin/Virtualmin/Lamp ile
Debian 7 64bit Webmin ile
Debian 7 64bit VestCP kontrol paneli ile
Debian 7 64bit minimal
Debian 7 64bit
Debian 7 32bit Webmin ile
Debian 7 32bit minimal
Debian 7 32bit

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.