Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

WordPress Hosting

Türkiye’nin en hızlı ve sınırsız Wordpress hosting paketlerini sahip olarak web siteniz hem ışık hızında açılsın hem de arama motorlarında en üst sıralarda yer edinin.

WordPress Hosting Özellikleri

Yönetilebilir ve otomatik görevler
WordPress ile kurulan hosting planınız yüklenir ve kullanıma hazır hale gelir. Sitenizi her gece yedekleriz ve tüm güvenlik güncellemeleri ile en yeni WordPress sürümü sayesinde sitenizin her zaman güvende olmasını sağlarız.

Dahili hız ve performans
Platformumuz yük dengeleme sunucuları gibi yüksek performans özellikleri ile WordPress için optimize edilmiştir. Kümelenmiş sunucu ortamımız ile siteniz büyük trafik artışlarına hazır olur.

Kötü amaçlı yazılım tarama ve temizleme
Korsanlar kötü amaçlı yazılımları kullanarak müşterilerinizin bilgilerini çalabilir, sitenizi bozabilir ve itibarınızı mahvedebilir. Web Sitesi Güvenliği hizmetimiz sitenize zarar vermeden kötü amaçlı yazılımları bulur ve kaldırır.

Google’da arayanların sizi bulmasını sağlamaya yönelik araçlar
WordPress arama motoru optimizasyonu (SEO) eklentimiz sayfalarınızı inceleyerek Google’ın sitenizi bulması için temel SEO gereksinimlerinizi otomatik olarak halleder.

Günlük yedeklemeler ve 1 tıkla geri yükleme
Sitenizi, dosyalarınızı, veritabanlarınızı ve kalan her şeyi her gece yedekleriz ve bu sürümün bir ay boyunca güvende kalmasını sağlarız. Bir dosyayı geri yüklemeniz mi gerekiyor? Tek tıkla yapın.

Mevcut sitenizi taşıyın
Otomatik taşıma özelliğimiz ile WordPress sitenizi 1 tıkla bize taşıyabilirsiniz. Özel bir giriş yapma sayfası kullanıyorsanız destek ekibimiz size yardımcı olabilir.

WordPress Hosting Hakkında Sık Sorulan Sorular

WordPress Hosting nedir?
Son derece gelişmiş hosting altyapımızı temel alan MUNUYA WordPress Hosting, sürekli olarak güncellemeler ve teknik ayarlamalarla uğraşmadan WordPress’in gücünden ve basitliğinden faydalanmak isteyen herkes için mükemmel bir çözümdür.

WordPress basitçe yüklenmekle kalmayıp hosting hizmetinizle sorunsuz bir şekilde entegre edilir; böylece giriş yaptığınız andan itibaren sitenizi oluşturabilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca sunucularımızı WordPress için özel olarak değiştirerek size standart bir web hosting planında elde edemeyeceğiniz bir düzeyde hız ve güvenlik sağladık.

Ve elbette, ödüllü destek birimimiz tüm sorularınız konusunda yardımcı olmak üzere hizmetinizdedir. Kısacası hızlı, güvenli ve güvenilir bir WordPress web sitesi veya blogu oluşturmanın daha kolay bir yolu yoktur.

WordPress Hosting satın almalı mıyım?
Aslında bu, web sitenizi yönetme konusunda ne kadar rahat olduğunuza bağlıdır. Daha önce bir WordPress sitesi kurmuş ve her şeyi düzenli olarak güncelleme konusunda bilgi sahibi olsanız da WordPress’i yönetmeyi sizin için kolay hale getiriyoruz. Ağır işleri yapma konusunda endişe etmeyin, bırakın sizin yerinize halledelim. WordPress Hosting hayatınızı kolaylaştırır. Buna değmez mi?

WordPress ne için kullanılır?
WordPress® kullanımı kolay ve web sitesi oluşturma alanında dünya çapında bir standart olarak kabul edilen bir blog ve web yayınlama platformudur. Odak noktasında estetik, web standartları ve kullanılabilirlik yatan WordPress, küçük ve bireysel bir blogdan yüzlerce sayfa içeren büyük bir ticari siteye kadar her türlü siteyi yönetmenize olanak tanıyan bir açık kaynak platformudur. Yüz binlerce site online ortamda var olmak için WordPress’e güveniyor; MUNUYA tarafından sunulan WordPress Hosting hizmeti ile bunu siz de yapabilirsiniz.

WordPress’in maliyeti ne kadar?
WordPress’in kendisi ücretsizdir. MUNUYA WordPress Hosting çözümünü farklı kılan, her şeyi sizin yerinize yapmamızdır. Hızınızı korurken aynı zamanda WordPress yüklemenizi hallederiz, güncellemeleri yükleriz ve her şeyin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarız.

WordPress hosting hizmetimi MUNUYA üzerine aktarabilir miyim?
Evet. Sitenizi tek tıkla MUNUYA WordPress Hosting hizmetine taşıyabilirsiniz. Yayımlanmaya hazır olması için sitenizi alan adınıza taşımanız veya geçici bir alan adına almanız ve daha sonra hızlıca gözden geçirmeniz yeterlidir.

WordPress Hosting destek soruları için MUNUYA ile görüşebilir miyim?
Kesinlikle. MUNUYA destek ekibi her zaman yardıma hazırdır. Bir sorunuz olduğunda bizi arayın, yardımcı olalım. Her şey sürecin bir parçası.

Kullandığınız MUNUYA sürümünün diğer kurulumlardan ne farkı var?
Farkı yok. Normalde WordPress.org adresinden indireceğiniz en son WordPress sürümüyle başlamanızı sağlıyoruz. Herhangi bir güncelleme olduğunda da bunu sizin için otomatik olarak yüklüyoruz. Hiçbir zaman güncelleme yüklemekle uğraşmanız veya WordPress’in eski veya riskli bir sürümünü çalıştırma konusunda endişelenmeniz gerekmez.

Veritabanı kurulumu yapmam gerekiyor mu?
Hayır. WordPress Hosting hizmetinde tüm işlemleri biz üstleniriz, böylece süreç sizin için kolaylaşır. Planınızı satın aldıktan sonra, hemen web sitenizi oluşturabilir veya blog yazmaya başlayabilirsiniz.

WordPress Hosting’i satın aldıktan sonra nasıl kullanabilirim?

WordPress kullanarak nasıl blog oluşturacağınızı veya sitenizi oluşturmaya başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin!
Hosting planınız, WordPress’in en son sürümüne sorunsuz şekilde bağlıdır ve doğrudan denetim panelinizden bir site oluşturmaya başlamak için giriş yapmanız yeterlidir. Nasıl giriş yapacağınızdan emin değil misiniz? Aşağıdaki “WordPress kurulumuma nasıl erişebilirim?” yazısına göz atın.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda ödüllü destek ekibimizle iletişime geçin. Bünyemizdeki WordPress uzmanları, web sitenizi veya blogunuzu oluşturma, güncelleme ve hatta tanıtma işlemlerinde size yol gösterebilir.

WordPress kurulumuma nasıl erişebilirim?
WordPress web sitenize veya blogunuza giriş yapmanın birkaç yolu mevcuttur.
https://www.siteniz.com/wp-admin, yazdığınızda (siteniz.com sizin alan adınız olmalıdır), doğrudan Yönetici giriş ekranına yönlendirilirsiniz.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.