Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Zimbra E-Posta Hosting

 

Şimdi test edin / E-posta: demo@munuyazimbrademo.com / Şifre: munuyazimbrademo

Kurumunuza özel e-posta sunucunuz hazır! Zimbra e-posta hosting ile her şey sizin kontrolünüzde olsun! Hızlı, performanslı ve güvenli bir şekilde e-postanın keyfini çıkarın.

Zimbra posta sunucusu Linux platformlar üzerine kurulan ve Microsoft Exchange ile Lotus Notes platformlarına alternatif olarak kullanılabilen bir workgroup çalışma platformudur. Zimbra Open Source (açık kaynak kodlu) bir proje olarak başlamış sonrasında Open Source versiyonu ile birlikte ticari olarak pazarlanan Zimbra Professional Edition, Zimbra Network Edition ve Zimbra Hosted Edition’ları üretilmiş bir platformdur.

Otomatik Yanıtlama Özelliği
Ofiste olmadığınız dönemlerde size gelen iletileri otomatik olarak yanıtlayın.

%100 Mobil Uyumlu
iOS - Android ve Windows işletim sistemli mobil cihazlardan e-mail hesaplarınızı yönetin.
IMAP / POP3 Desteği
Mobil ve Masaüstü cihazlardan e-mail hesabınıza rahatlıkla ulaşın.
3
Tam Denetimli Güvenlik Ve Gizlilik
Sizin kontrolünüz altında, ülkenizde, kendi verileri ile Zimbra güvenirliği sunar.
2
Güvenli İletişim Business Class
İş sınıfı e-posta, paylaşılan alanlar, dosya paylaşımı ve görevleri ile bağlı kalın.
1
Güvenli İşbirliği ve Tam Denetim
Şirketinizin güvenlik ve gizlilik üzerinde tam kontrolü korurken işbirliği araçları tam bir set ile verimliliği artırın.

Zimbra kurumunuzun bütün e-posta (IMAP, Webmail), takvim, iş akışı, randevu, doküman paylaşımı ihtiyaçlarını çözebileceğiniz son derece gelişmiş bir e-posta barındırma çözümüdür.

Anahtar teslim Zimbra ile kurumunuzun bütün e-posta iletişim altyapısını dünyanın en güçlü mesajlaşma ve iletişim platformu üzerine kurabilir, operasyon, barındırma ve lisans masraflarını %95 mertebesinde düşürebilirsiniz.

Web/Mobil kontrol

Zimbra Web arayüzü, Masaüstü arayüzü ve Mobil arayüzü sayesinde postalarınıza kesintisiz olarak herhangi bir platform üzerinden erişebilirsiniz. Erişim sırasında sadece postalarınıza değil, görevlerinize, takviminize, adres defterinize, paylaşımlı dosyalarınıza da tüm bu platformlar üzerinden ulaşabilir sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Kişisel paylaşımlı ajanda

Zimbra yapılandırması gereği ofis içi paylaşımlı iş modeli için tasarlanmıştır. Bu yapıda ajandanızı diğer iş arkadaşlarınız ile paylaşabilir, toplantı ve organizasyonlarda karşılıklı olarak sürekli grup çalışması içerisindeki ekip arkadaşlarınız ile etkileşim halinde kalırsınız. Aynı şekilde siz de iş arkadaşlarınızın ajandalarına ulaşarak iş planınızı yürütebilirsiniz.

Senkronizasyon

Zimbra Auto SYNC özelliği ile çalışır. Yani size gelen bir maili , bilgisayarınızda yada Telefonunuzda görmek için Sayfa yenilemek yada Yenile butonuna basmak zorunda kalmazsınız. Size gelen e-posta, auto sync özelliği sayesinde anında ekranınızda görünür.

Anti SPAM & Anti VİRÜS

Zimbra sayesinde saatlerce SPAM postaları silmek ya da size gelen postada acaba virüs var mı korkusu yaşamayacaksınız. Zimbra, sizin yerinize SPAM postaları SPAM olarak arşivler, virüslü postaları ise sizin yerinize tarar ve size ulaştırmadan imha eder. Sizde rahatlıkla postalarınızı okumanın keyfini çıkartırsınız.

GELİŞMİŞ AYARLAR

Zimbra posta kutunuzu, gelişmiş ayarlar menüsünden istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Bu alandan web arayüzü için onlarca temadan beğendiğiniz birini seçebilir; dil, tarih, font gibi temel bileşenleri kendinize göre özelleştirebilir, istediğiniz zaman hesap parolanızı değiştirebilirsiniz.

 

E-POSTALARINIZI BİR YERDE TOPLAYIN

Diğer tüm e-postalarınızı Zimbra hesabınıza IMAP ya da POP3 olarak tanımlayabilir, bu adreslere gelecek e-postalarınızın Zimbra hesabınız tarafından çekilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde tüm adreslerinizi tek bir yerde konsolide etmiş olursunuz.

Zimbra Sohbet

Zimbra Web İstemcisi içinden diğer kullanıcılarla doğrudan iletişim kurun. Kullanıcıları arkadaş listesinden davet edip kaldırın ve takma adlar atayın. Basit bir tıklamayla sohbet etmeye başlayın. Emojilerle sohbet ederken ruh halinizi gösterin. Dört durum mesajı arasında geçiş yapın: Uygun, Dışarıda, Rahatsız Etmeyin veya Görünmez. Zimbra Chat Zimlet’ini etkinleştirin ve kullanıcılarınız sohbete başlamaya hazır.

Mesajlaşma ve İşbirliği

E-posta, görevler, adres defteri, takvim, dosyalar ve kurumsal uygulamaları birleştiren daha akıllı bir posta kutusu ile kullanıcıları kişisel bulutlarına bağlayın. Birden fazla dağıtım seçeneği seçin: sanal bir cihaz olarak özel bir bulutta veya genel bir bulutta barındırılan her yerde bağlantıda kalın. IMAP / POP, CalDAV ve CarDAV özellikli herhangi bir akıllı telefon veya diğer cihazda Zimbra Desktop ile çevrimiçi veya çevrimdışı çalışın veya kimlik doğrulama, adres listeleri ve sağlama için dış dizinlerle entegre edin.

Gelişmiş, Entegre Web Deneyimi

Yenilikçi, yakın zamanda geliştirilmiş, sağlam, tarayıcı tabanlı bir arayüz ile üretkenliği artırın Ortak ve özelleştirmesi kolay filtrelerle özel arama sekmesi S/MIME veya OpenPGP Zimlet Productive kullanarak kimliği doğrulanmış ve şifrelenmiş e-posta mesajlarını kolayca gönderin ve alın doküman yönetimi, giriş / çıkış, belge ve klasörlerin anında paylaşılması, takvim sihirbazı en uygun grup toplantı zamanlarını bulur ve Microsoft Exchange ile birlikte çalışabilir. Oracle ve SAP gibi Salesforce ve kurumsal uygulamalar gibi harici uygulamaları ve web servislerini entegre ederek Zimbra’yı özelleştirilmiş bir “işbirliği merkezi” haline getirin.

Basitleştirilmiş Yönetim

Basitleştirilmiş, görev odaklı AJAX Web Yönetim Konsolu her yerde yönetime olanak tanır Tümleşik Spam koruması, antivirüs ve dizin hizmetleri (LDAP, Active Directory) Son kullanıcı özelliklerini, kotaları, Hizmet Sınıfları (CoS) Geçiş Sihirbazları ile depolama politikalarını yönetin. Müşterilerin Microsoft Exchange ve Domino ortamlarından Zimbra’ya hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapmasını sağlama.

Zimbra Mobil

Zimbra e-postalarınız, kişileriniz, takviminiz ve dosyalarınız xHTML özelliği olan dosyalar için IMAP / POP, CalDAV ve CarDAV Rich tarayıcı tabanlı deneyimini kullanarak, her yerde, iOS (iPhone, iPad), Windows ve Android tabanlı akıllı telefonlar ve tabletlerle senkronizasyon olur.

Zimbra Masaüstü ve Masaüstü İstemciler

IMAP / POP, CalDAV ve CarDAV Aggregates Gmail, Yahoo! kullanarak Windows, Mac veya Linux masaüstleri için ücretsiz bir e-posta istemcisi olan Zimbra Desktop ile çevrimdışı olarak aynı güçlü Zimbra deneyimini yaşayın. Mail, AOL, Hotmail ve diğer POP / IMAP hesapları ile Sync, Gmail, Yahoo!, Adres Defteri ve Takvim..

Akıllı Posta Kutusu

Önemli e-postaları bulmak için harcanan zamanı azaltır. Gelen kutuyu, mesajla veya konuşma yoluyla görüntüle, mesajları klasörlere veya etiketlerin üzerine sürükleyip bırakma, uygulamaların ve posta kutularının etiketlerini paylaşma, mesajların birden fazla etiketi olabilir ve ‘sanal klasörler’ gibi davranabilir, iletileri, dağıtım listelerini, yayınları ve bildirimleri toplu olarak veya önemsiz e-postayı Gelen Kutusu’ndan etkinlik akışlarına taşıma.

E-posta Oluştur Sekmeleri

Her iletiyle yeni pencerelere olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Birden çok e-posta oluşturma veya takvim etkinliği sekmesi aynı anda açılabilir. Sekmeler, e-posta ve takvim arasında bağlam geçişini kolaylaştırır. Zengin, masaüstü uygulamalarından ve satır içi görüntülerden kes ve yapıştır ile oluştur kişisel veya Genel Adres Listenizdeki (GAL) kişilerinizle bilgisayarınız ya da Evrak Çantası otomatik olarak tamamlayın.

E-posta, rehber ve takvimin entegrasyonu

E-postada bir toplantı davetinin yanındaki günlük zamanlamanızı önizleyin. E-posta ekleri ve e-posta notları dahil olmak üzere e-posta alıcılarıyla otomatik olarak bir toplantı oluşturmak için bir mesajı E-posta Takvim Widget’ına sürükleyin. Tüm alıcıları Adres Defterinize eklemek için İletişim Toplayıcı’ya başvurun.

Göndermeyi Geri Al

E-postayı ve Zamanlanmış Teslim ile zarif bir şekilde günü kurtarın ya da iş yükünüzü alzaltın. Gönder düğmesine bastıktan sonra posta kuyruğundan gönderilen iletilerin gerçekte gönderilmesi için 2 – 20 saniye arasında varsayılan bir gecikme süresi seçin (30 güne kadar yönetici yapılandırılabilir). Bir e-posta göndermek üzere bir gelecek tarih, saat ve hatta zaman dilimi seçmek için Gönder düğmesi açılır menüsünden Daha Sonra Gönder’i seçin.

Gelen kutusuna veya klasörlere temsilci erişimi

Basit paylaşım Gelen kutunuzu, bir klasörü veya alt klasörü sağ tıklayın ve çalışma grubunuzun içinde veya dışında paylaşın (güvenlik ilkesi izin vermiyorsa yöneticiler genel paylaşımları devre dışı bırakabilir). Başkalarına görüntüleme, yönetme veya proje ekipleriyle işbirliği yapmak için ‘İleti klasörlerini paylaş’ adı altından izin verin.

Kurum için tasarlanan güçlü takvim

Gün, Hafta, Çalışma Haftası, Ay, Liste, Program Görünümleri Tarih, saat veya süreyi değiştirmek için etkinlikleri sürükleyin ve bırakın. Görünürlük ve renk kodunu değiştirin. Birden çok program ve etkinlik arasında geçiş yapın. Genel, özel, meşgul etkinliklerini etiketleyin organizasyon, e-postayla paylaşın, kişilerle iletişim kurun. Global Adres Listesinden (GAL) gelen katılımcıları davet edin, serbest/meşgul görüntüleyin ve isteğe bağlı/zorunlu olarak ayarlayın. Diğer zaman dilimlerindeki kullanıcılar. Konumları, kaynakları seçin ve ekleri ekleyin. Yapılandırılabilir pop-up, e-posta ve SMS hatırlatıcıları. Tamamen özelleştirilebilir yinelenen etkinlik ayarları.

Grup Planlama Sihirbazı

Saniyeler içinde büyük toplantılar için en uygun zaman/yeri bulur Davetlilerin serbest/meşgul zamanlarını önizleme. Mevcut davetlilerin sayısına göre zaman/tarihi görüntüleme. Seçili zamanda tüm uygun konferans odalarını önizlemek için tek tıklama.

Takvimlere erişimi devredin ve takvimleri eşler ile paylaşın

Çalışma grubunuz içinde veya dışında paylaşmak için bir Takvim simgesine sağ tıklayın. Tatilleri, Facebook’u veya Google Takvim’i Zimbra’daki yayınlar olarak eklemek için yeni Takvimler oluşturma. Çalışma programlarından kolayca ayırt etmek için yayın görüntüleme rengini ayarlayın. Yayınların kuruluş genelinde genel serbest/meşgul durumunuzda görünüp görünmeyeceğini seçin.

Tüm temel uygulamaları özel bir arama sekmesiyle arayın

E-posta, rehber, etkinlikler, görev ve belgeleri arayın. E-posta gövdelerinde ve 200’den fazla ek tipinde arayın. Ortak özellikleri hızla filtrelemek veya karmaşık mantıksal filtreler eklemek için basit bir arayüz.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.