Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Ortaklık Yönetimi

Ortaklık yönetimi, bir ziyaretçiyi yönlendirmek için bir ortağı ödüllendirmek veya bir bültene abone olmak gibi bir işlemi yapmak için bir müşteriyi ödüllendirmek veya bir müşteriyi ödüllendirmeyi içeren bir çevrimiçi reklam biçimini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Bir şekilde, ortaklık yönetimi, müşterileri sizden satın almaya yönlendiren ilgili web sitelerinin bir ağı olan sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak kabul edilebilir.

Bağlı kuruluş kampanyaları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde ve zamanında araştırmaları nedeniyle seyahat, perakende ve hizmet endüstrileri için çok uygun olduklarında en iyi sonuçları elde ederler. süreç / büyük hacimli satışlar.

Etkili ortaklık yönetimi, farklı web sitesi sahiplerine bir şeyin yapışması umuduyla bir demet bağlantı atmaz. Üçüncü taraf web siteleriyle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, sektörle ilgili güvenilir sayfaları olan web sitelerini araştırmak ve web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafik getirecek değerli bir ortaklık ağı oluşturmak için iyi planlanmış, belirlenmiş bir çabadır.
Buna ek olarak, başarılı ortaklık yönetimi, özellikle satışlarda düşüş olduğu zamanlarda komisyon değerleriyle esnek olma kabiliyeti gibi bazı ticari özellikleri de içerir, çünkü daha yüksek bir komisyon iştirakçileri sizin için daha çok çalışacaktır.

Ortaklık yönetimi ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir anlayış sağlayabilir. En uygun yerleşimi sunarken ve orijinal satış hacimleri üretirken, size en uygun ağları, dikeyleri ve yayıncıları bağlamamız için gerekli teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Ayrıca kararlaştırılan son tarihte komisyon ödeyeceğinizden emin olarak, bağlı kuruluş sitelerinizle güvene dayalı bir ilişki sürdürmek de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güvenlerini artırmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, satışlarınızı ve performansınızı performansa dayalı bir modelde artırmak için yenilikçi stratejiler ve diğer üst ortaklarla ilişki kurmasının nedeni budur.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.