Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Instagram Kalıcı Hesap Silme ve Dondurma (2019)

Instagram Hesap Dondurma (2019) – Instagram Hesabı Silme
Instagram hesap dondurma, silme ve kapatma işlemlerine ait detayları yazımızda bulabilirsiniz. Son zamanların en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram hesabı dondurma, silme veya kapatma işlemi nereden ve nasıl yapıldığını adım adım anlattık.

Instagram kullanmaktan sıkıldıysanız ya da çok zaman harcıyorsanız ve hesabınızı dondurmak, silmek veya geçici olarak kapatmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Instagram Hesap Silme
Hesabınızı kalıcı olarak silmek için;

Şu adrese gidiniz. Instagram internet sitesine giriş yapmadıysanız, öncelikle giriş yapmanız istenir. Hesabınızı Instagram uygulaması içinden silemezsiniz.

Hesabı neden siliyorsun? Yanındaki açılır menüden birini seçin ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.

Hesabımı kalıcı olarak sil’e tıklayın veya dokunun. Hesabınız kalıcı olarak silme işlemi tamamlanmış olacaktır.

Instagram Hesabı Dondurma ve Kapatma
instagram.com‘a mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan giriş yapın. Instagram hesabınızı Instagram uygulaması içinden geçici olarak kapatamazsınız.

  1. Sağ üst kısımdan insan simgesine dokunun ve Profil Düzenle’yi seçin.
  2. Ekranı aşağıya doğru kaydırın, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak kapat’a dokunun veya tıklayın.
  3. Hesabını neden kapatıyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin.
  4. Hesabınızı kapatma seçeneği sadece menüden bir seçenek seçtiğinizde görünür.
  5. İşlemleri tamamladıktan sonra instagram hesabınızı dondurma ve kapatma işlemini başarılı bir şekilde tamamlamış olursunuz.
İlginizi çekebilir:  Spotify kullanıcılarına kötü haber! Zam geliyor

bir yorum bırakın

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.