Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

E-Ticaret Hizmetleri

E-posta Pazarlama
Hedef kitlenizin her bir bölümü için, yeni müşterileri verimli ve etkili bir şekilde kullanma çabalarında ürünlerin ve hizmetlerin reklamının yapılmasına yardımcı olmak için özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.
Tıklama Başına Ödeme (PPC)
Tıklama Başına Ödeme anında etkiye sahiptir ve markanıza büyük arama motorlarında en kısa sürede ilk sayfa gösterimi sonucunu sunar. Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.
Sosyal Medya Pazarlama
Biz tam bir SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, işletme hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi belirlemenize, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerik oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle bütünleştirmenize yardımcı olabilir.
Mobil Pazarlama
Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artmaktadır ve PC kullanıcılarından çok daha fazladır, bu nedenle bu kanalın hedef kitlesine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, mobil reklam ekranında kolayca gözden geçirilebilen ve hedef kitleye her zaman, her yerden ulaşma imkanı veren daha büyük kullanıcı deneyimleri yaratır.
Ortaklık Yönetimi
Ortaklık yönetimi, bir ziyaretçiyi yönlendirmek için bir ortağı ödüllendirmek veya bir bültene abone olmak gibi bir işlemi yapmak için bir müşteriyi ödüllendirmek veya bir müşteriyi ödüllendirmeyi içeren bir çevrimiçi reklam biçimini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Bir şekilde, ortaklık yönetimi, müşterileri sizden satın almaya yönlendiren ilgili web sitelerinin bir ağı olan sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak kabul edilebilir.
Basılı Materyal Tasarımı
Özellikle de grafik tasarım işlemleri içerisinde bulunan basılı materyal tasarım hizmetleriyle oldukça başarılı olan firmamız, sizlere en iyi hizmetleri sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.