Scroll Top
Fulya Mh. Büyükdere Cd. 74/D 10, 34394, Şişli

Hosting

Hosting; kişi ve organizasyonlara ait web sitelerinin ve sayfalarının kesintisiz bir şekilde internet üzerinde yayınlanmasına olanak tanıyan, güçlü donanım ve yazılımsal web sunucularının birleşimi ile oluşturulmuş bir web sitesi yayınlama hizmetidir.
Discourse Hosting
Üzerinde çalıştığı sunucunun mükemmel olması gerekmektedir. İşinizi, projenizi sadece bir uzmana değil Discourse uzmanı ekibimize bırakın. Discourse Hosting ekibinin her bireyi sizin yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğu her an yanınızdadır.
Web Hosting
MUNUYA en iyi web hosting, premium performans özellikleri ve profesyonel bir destek ekibi sunar. MUNUYA’yı en hızlı hosting ve ucuz web hosting lideri yapan güçlü özellikleri deneyimleyin. Şimdi ucuz hosting alarak web sitenize başlayın.
WordPress Hosting
Türkiye’nin en hızlı ve sınırsız Wordpress hosting paketlerini sahip olarak web siteniz hem ışık hızında açılsın hem de arama motorlarında en üst sıralarda yer edinin.
Rocket.Chat Hosting
Rocket.Chat ücretsiz, sınırsız ve açık kaynak kodludur. E-postayı unutun, HipChat & Slack'e rakip en iyi ekip sohbet yazılımı çözümünü MUNUYA Rocket.Chat Hosting ile edinin.
Zimbra E-Posta Hosting
Kurumunuza özel e-posta sunucunuz hazır! Zimbra e-posta hosting ile her şey sizin kontrolünüzde olsun! Hızlı, performanslı ve güvenli bir şekilde e-postanın keyfini çıkarın.
VPS Hosting
MUNUYA'nın, özel olarak ayrılmış tek kullanıcılı özel sanal sunucular (VPS) içeren, önce-veri yaklaşımıyla oluşturulmuş kurumsal güçteki ekosistemiyle tanışın.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.